środa, Grudzień 12, 2018

Kurs programowania – z nami nauczysz języków programowania

0
Kurs programowania - z nami nauczysz języków programowania

Programując, bierzesz czynny udział w kreowaniu rzeczywistości i budowaniu nowego świata zasobnego w technologie informatyczne, które widoczne są w każdej dziedzinie naszego życia. Znając specjalistyczne języki możesz stworzyć nową jakość i sprawić, że autonomiczne roboty staną się jeszcze bardziej inteligentne, a smartfony zamienią się w asystentów osobistych znających nasze nawyki i upodobania. Programowanie to melodia przyszłości, której nuty i dźwięki sami komponujemy. To także szansa na dostarczenie światu tego, czego aktualnie w danym momencie potrzebuje.

Komputery Dell Vostro – prawdziwy sprzęt do biura

0
Komputery Dell Vostro - prawdziwy sprzęt do biura

Komputery Dell z linii Vostro zostały przygotowane głównie z myślą o firmach i ich pracownikach. Głównym zadaniem tych komputerów do biura jest wykorzystywanie małej ilości energii przy jednoczesnym sprawnym działaniu i obsłudze nawet bardziej wymagających programów. Dell Vostro to profesjonalny sprzęt komputerowy, który można odpowiednio konfigurować w zależności od potrzeb. 

Dell Vostro – profesjonalna różnorodność

Seria Dell Vostro jest bardzo zróżnicowana, dzięki czemu – w zależności od zapotrzebowania firmy – można dobierać komputery z odpowiednimi procesorami, kartami graficznymi, rozbudowaną pamięcią RAM czy dyskiem twardym. Kombinacji podlegają więc wszystkie najważniejsze podzespoły. Warto zaznaczyć, że linia Dell Vostro to zarówno komputery stacjonarne, jak i profesjonalne notebooki. Komputery stacjonarne pozwalają na obsługę kilku różnych monitorów. Umożliwiają szybkie przesyłanie danych, a ich niewielkie rozmiary typu tower zostawiają dużo miejsca na biurku. Uwagę zwraca również system chłodzenia, który ogranicza wchłanianie kurzu.

Wydajność

Komputery Dell Vostro są oparte na różnych procesorach. W pracy biurowej liczy się natomiast przede wszystkim wydajność. Tę zapewniają zestawy wyposażone w procesor Inter Core i7-8700. Ten procesor 8 generacji pozwala na wydajną pracę z profesjonalnymi aplikacjami. Daje ogromny wzrost wydajności i niesamowitą szybkość. Nawet przy najbardziej zaawansowanych procesach procesor ten okazuje się niezawodny. Do tego dysponuje technologią Intel Turbo Boost 2.0, które przyśpiesza taktowanie zegarów.

Komputer do biura – Dell Vostro

Seria Vostro została stworzone przede wszystkim z myślą o użytkownikach, którzy w krótkim czasie pracują z bardzo wieloma, profesjonalnymi aplikacjami. Dlatego też komputery Dell charakteryzują się ogromną liczbą konfiguracji sprzętowych. Do tego dochodzi również możliwość swobodnego upgrade’u sprzętu (np. dodatkowej pamięci RAM). Bogata ilość zestawu złączy, czytników kart pamięci, wysokiej klasy napędów sprawia, że Dell Vostro spełniają pokładane w nich oczekiwania.

Specjaliści od grafiki

Dla części pracowników, szczególnie tych pracujących z programami projektowymi, zintegrowana karta graficzna to za mało (nawet przy bardzo dobrym procesorze). W takim przypadku użytkownik komputerów Dell ma do wyboru karty dedykowane: Nvidia GeForce GTX 745 lub AMD Radeon R9 360. Dell Vostro 3670 wyposażony został ponadto w układ graficzny Intel UHD Graphics, który pozwala na oglądanie filmów w jakości 4K, nawet przy wyświetlaniu go na trzech ekranach. Do tego doskonała rozdzielczość. Ful HD (1080p) pozwala edytować zdjęcia, wideo przy użyciu profesjonalnych narzędzi.

Obudowa

Dla Vostro, a właściwie wszystkich komputerów Dell charakterystyczną cechą jest wytrzymała obudowa. Seria Vostro pod tym względem również spełnia wysokie wymagania. Jest wytrzymała pod względem mechanicznym. Jednocześnie zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza. Często jest to metalowa obudowa w połączeniu z korpusem z najwyższej klasy tworzyw sztucznych. Część produktów jest wyposażona w wodoodporną klawiaturę. W identyfikacji użytkownika pomaga zaś zintegrowany w obudowę, opcjonalny czytnik linii papilarnych.

Jakość za dobrą cenę

Koputer do pracy powinien być wydajny, dopasowany do potrzeb, a jednocześnie atrakcyjny cenowo. Pod tym względem komputery stacjonarne Dell Vostro spełniają wszystkie wymagania. Linie 3470 i 3670 zapewniają bardzo dobrą jakość w racjonalnej cenie. To produkty, które doskonale sprawdzą się w otoczeniu biurowym.

Jak poprawić funkcjonowanie sklepu internetowego? Systemy ERP

0
Jak poprawić funkcjonowanie sklepu internetowego? Systemy ERP

Współczesny biznes charakteryzuje się wysokim wskaźnikiem cyfryzacji. Dotyczy to dokumentów finansowych, baz danych kontrahentów oraz procesów sprzedażowych. W dobie rosnącej popularności e-sklepów warto zainwestować w systemy ERP. Dlaczego?

Firewall Fortigate 30E

0
Firewall Fortigate 30E

W dzisiejszym artykule bardziej przyjrzymy się urządzeniu UTM o nazwie Fortigate 30E. Urządzenia UTM to sprzęt z całą gamą różnych zabezpieczeń, które chronią Twoją sieć przed cyber zagrożeniami. W skład w tych zabezpieczeń wchodzą: filtr antyspamowy, sieciowy filtr antywirusowy, wykrywanie włamań, filtrowanie treści, router, NAT i inne standardowe usługi sieciowe. Urządzenia klasy UTM pojawiły się na rynku w odpowiedzi na problemy oraz koszty, jakie stwarzało zarządzanie wieloma oddzielnymi urządzeniami, a dzięki wymienionym wyżej zaletom dokładnie wiesz, czy i kiedy ktoś próbuje dostać się do Twojej sieci.

Systemowe rozwiązania środowiskowe w biznesie

0
Systemowe rozwiązania środowiskowe w biznesie

Dbałość o środowisko jest bardzo ważną kwestią dla firm, które chcą być konkurencyjne w dzisiejszych czasach. Zarówno kontrahenci, jak i klienci indywidualni zwracają coraz większą uwagę na politykę firmy i jej działania proekologiczne. Aby dać obiektywne świadectwo odpowiedzialności wobec natury warto wdrożyć certyfikowane systemu ISO.

Czy dokonywanie zakupów przez Internet zawsze jest bezpieczne?

0
Czy dokonywanie zakupów przez Internet zawsze jest bezpieczne?

Internet do świetne narzędzie, które znacznie ułatwia nam codzienne funkcjonowanie. Dzięki niemu możemy szybko komunikować się z bliskimi, słuchać ulubionej muzyki, czy robić zakupy. Szczególnie to ostatnie powinno wzbudzać w nas szczególną czujność. Choć na ogół e-sklepy są bezpieczne, musimy uważać na to z jakich serwisów korzystamy.

5 zalet bycia programistą freelancerem

0
5 zalet bycia programistą freelancerem

Firmy coraz częściej decydują się na korzystanie z usług freelancerów programistów. Taka forma współpracy jest wygodna zarówno dla tych firm, jak i wolnych strzelców. Ciekawe jest jednak to, że praca w formie freelancingu nadal nie jest powszechnie znana w społeczeństwie. Jeszcze niedawno (a być może nadal), praca jako wolny strzelec kojarzyła się z osobami z predyspozycjami do dużego ryzyka. Prawda jest jednak taka, że freelancing staje się z roku na rok coraz bardziej powszechną formą współpracy szczególnie w sektorze IT.

Zyskaj skuteczną komunikację ze swoim klientami – wybierz Systell Contact Center

0
Zyskaj skuteczną komunikację ze swoim klientami – wybierz Systell Contact Center

Każda prężnie działająca firma posiada specjalny dział, który zajmuje się pozyskiwaniem nowych i dba o swoich stałych klientów. Pracują w nim konsultanci, którzy odpowiadają za komunikację z klientami. Informują ich o dostępnych promocjach i rabatach, udzielają niezbędnych informacji o oferowanych towarach i usługach, a także zajmują się sprzedażą.

Obecnie wiele firm chętnie korzysta z programów i systemów ułatwiających komunikację z klientami i zbierającymi dane odnośnie poczynań swoich pracowników.  Doskonałym rozwiązaniem docenianym przez dominujące firmy na rynku jest oferta call center. Opiera się ona na specjalistycznym oprogramowaniu o nazwie Systell Contact Center. Wykorzystywany jest do usprawnienia komunikacji pomiędzy sprzedawcami, a klientami, a także pozwala prowadzić pomocne statystyki sprzedażowe oraz archiwizować różnego rodzaju dane.

Oferta call center – dla kogo jest przeznaczona?

Oferta call center to świetna możliwość zwiększenia efektywności pracy pracowników w każdej firmie z dowolnej branży. Sprawdza się w branżach medycznych, finansowych, turystycznych, salonach samochodowych, a także w firmach sprzedażowych.

W branży medycznej za pomocą systemu Systell Contact Center klienci są obsługiwani na bardzo wysokim poziomie. Mają możliwość szybkiej rezerwacji lub anulowania rezerwacji, otrzymują smsowe przypomnienia o wizytach. Liczyć mogą na przesyłanie interesujących im informacji o wynikach badań. W łatwy sposób mogą zamówić transport medyczny, czy umówić się na badania profilaktyczne. Dodatkowo zyskują na tym pracownicy firmy, ponieważ system umożliwia im sprawną telefoniczną sprzedaż pakietów medycznych, a także gwarantuje automatyzację ruchu telefonicznego.

W branży finansowej system umożliwia szybką komunikację i przedstawienie oferty dla potencjalnych klientów. Zautomatyzowany ruch telefoniczny pozwala wszystkim pracownikom na sprawne prowadzenie rozmów. Monitoruje on czas rozmów z klientami i zapamiętuje wszystkie połączenia – odebrane i nieodebrane. Znacząca ułatwia pracę i przynosi same korzyści.

Oferta call center jest również doskonała dla branży turystycznej. To właśnie w niej klient musi być traktowany na najwyższym poziomie. Dzięki systemowi każdy klient zostanie odpowiednio zidentyfikowany i przekierowany do indywidualnego opiekuna. Ponad to system umożliwia stworzenie grupy klientów VIP, którzy dodzwonią się do Twojej firmy zawsze w pierwszej kolejności.

Firmy zajmujące się sprzedażą bezpośrednia również powinny korzystać z oferty call center. Pozwala ona lepiej zmotywować pracowników do wykonywania swoich obowiązków, a także gwarantuje tym samym większe wyniki sprzedaży. Oferta umożliwia również prowadzenie analiz historii połączeń i efektywne zarządzanie kampaniami. Dodatkowo automatyzacja ruchu telefonicznego pozwoli precyzyjnie zarządzać danymi i równomiernie rozkładać połączenia telefoniczne.

System komunikacji Systell Contact Center świetnie odnajduje się w salonach samochodowych. Dzięki niej zawsze będziesz wiedział ile połączeń wykonali Twoi konsultanci i które z nich przyniosły oczekiwane efekty. Zawsze będziesz miał wgląd w statystyki sprzedażowe i z łatwością obsłużysz wszystkie zgłoszenia klientów.

Call center oferta w postaci systemy Systell Contact Center to doskonałe rozwiązanie dla każdej firmy! Pozwoli bardziej zmotywować Twoich pracowników do pracy, a tym samym sprawi, że Twoja firma osiągnie większe zyski. Więcej informacji odnośnie oferty można dowiedzieć się na systell.

W jaki sposób zwiększyć sprzedaż w sklepie internetowym? My już wiemy!

0
W jaki sposób zwiększyć sprzedaż w sklepie internetowym? My już wiemy!

Sklep przyjazny użytkownikowi, intuicyjna nawigacja, bardzo prosty proces zakupowy, duże możliwości wyboru form płatności i dostawy… sprzedając online, wiesz, że dobrze zaprojektowana witryna to nie jedyny czynnik, który warunkuje Twój sukcesywny wzrost sprzedaży. Musisz również opracować strategię marketingową, a także wybrać narzędzia pozwalające na jej realizację. Aktualnie prym wiedzie marketing automation, który jest niedoścignionym trendem w skutecznym budowaniu relacji z klientami.

Reklamy produktowe w Google – nowe możliwości dla sklepów internetowych

0
Reklamy produktowe w Google - nowe możliwości dla sklepów internetowych

Prowadzisz sklep internetowy? Zależy Ci na tym by szybko pojawić się w wyszukiwarce Google z reklamą swoich produktów? Chcesz w szybki i prosty sposób pozyskiwać nowych klientów? Jeśli odpowiedziałeś tak przynajmniej na jedno z tych pytań to znaczy, że…musisz poznać Google Shopping.